fbpx
Menu
Your Reservations

About Us

Poilsio ir laisvalaikio centras „Ventainė“ yra įsikūręs ant Kuršių marių kranto, vaizdingame Ventės rago pusiasalyje. Ištisus metus jūsų laukia 3* viešbutis su jaukiai įrengtais – 8 dviviečiais, 2 apartamentais ir 2 liukso numeriais. Išskirtinis pasiūlymas – Romos pirčių kompleksas, kurį sudaro garo pirtis, kaldariumas, sūkurinė vonia ir baseinas.

Kaimo sodyba jums siūlo 2 jaukius kambarius su židiniu, 4 dviviečius, 2 triviečius kambarius šeimai, 4 vietų namelį su panoraminiu vaizdu į kuršių marias ir lietuviškos pirties paslaugas. Vasarą kviečiame pailsėti dviviečiuose nameliuose ar europinius standartus atitinkančiame 2* kempinge, kuriame yra pilnai įrengta 30 aikštelių kemperiams ir 100 vietų palapinėms.

Jauku, ramu, puikus vaizdas per langą, malonus ir paslaugus personalas. Atgaiva ❤️ – Rosita

Vienas iš nedaugelio Lietuvoje, 50-ies vietų keleivinis laivas – katamaranas, vasaros sezono metu reguliariai plukdo keleivius maršrutu Ventainė–Nida–Ventainė. Užsakomosios pramoginės – pažintinės kelionės metu, praplauksime Ventės ragą su senuoju švyturiu, Atmatos upe pasieksime Uostadvario švyturio prieplauką, paslaptingąjį Krokų Lankos ežerą. Pasigrožėję didžiuliais švendrynais, įplauksime į senąjį Minijos kaimą – „Mažąją Lietuvos Veneciją“. Iš Minijos įplauksime į romantišką Upaitę, kurios pakrantėje surengsime pikniką.

 Nuostabi vieta, labai draugiški šeimininkai, turi prieplauką su keltu į Nidą, gera kaina! – Edvardas
This is the sticky Notification module. You can use it for any sticky messages such as cookie notices, special promotions, or any other important messages. http://www.allaboutcookies.org/